1398/3/18 شنبه
اورژانس 115 البرز در تعطیلات عید سعید فطر
آماده باش و اراده خدمات مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس 115 البرز به مسافران در تعطیلات عید سعید فطر


به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث در استان -  اورژانس البرز طی ایام تعطیل گذشته ضمن استقرار ناوگان خود در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز با حضور در 121 تصادف جاده ای ، به صد و چهل و پنج مصدوم بدحال خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه کرد. 
 از روز دوشنبه که سفرهاي درون و برون استاني آغاز شده و محورهای مواصلاتی استان البرز بخصوص محور کرج چالوس از ترافیک سنگین و در وضعیت بی سابقه تردد یکطرفه و محدودیت ترافيکي قرار داشت ، با انجام 14 عملیات هوايي ، 22 مصدوم و بیمار بدحال را از نقاط مختلف استان در کمترین زمان ممکن به مراکز درمانی تخصصی انتقال داد. 
از جمله خدمات دیگر اورژانس البرز، استقرار دو باب درمانگاه صحرایی در پارکینگ ضلع غربی حرم مطهر در سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب بود که در این اقدام ، 257 نفر از زائرین با مراجعه به نیروهای خدمتگزار اورژانس البرز از خدمات درمانی پیش بيمارستاني برخوردار شده و دو نفر از ایشان توسط آمبولانس های اورژانس البرز به مرکز درمانی منتقل شدند.
همچنین در روز عید سعید فطر با استقرار نیروهای عملیاتی اورژانس البرز در مصلی ها و مساجد جامع استان البرز در خدمت نمازگزاران بوده و در راستای اجرای طرح کشوری پایش فشار خون اقدام کردند.
عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات