اخبار

پیام تبریک معاون درمان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سیامک جبارنیا طی پیامی  روز روابط عمومی را به همکاران پرتلاش روابط عمومی در مجموعه دانشگاه علوم پزکی البرز تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

درجهان امروز، روابط عمومی ها از ارکان مهم وتاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند مردم و مسئولین هستند. نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از اهمیت و جایگاه این حوزه در دستگاه ها و نهادهای مختلف است. و در این میان توسعه شبکه های ارتباط جمعی فرصت مغتنمی را برای ساختن یک پل ارتباطی هدفمند با افکارعمومی فراهم کرده است. بی شک، در جهان گسترده ارتباطی امروز، تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه وجهت دهی به برنامه ریزی های سازمان بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در سازمان است.

اینجانب ، با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی فعالین این عرصه  به ویژه شما همکاران عزیز روابط عمومی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی البرز، تلاش بی شائبه شما بزرگواران را ارج نهاده و امیدوارم با تعهد ، مسئولیت پذیری و خلاقیت بیشتر در جهت برآورده شدن اهداف دانشگاه  همواره کوشا باشید. ازخداوندوند متعال برایتان سربلندی و سرافرازی مسالت دارم.


نسخه قابل چاپ
شنبه 29 تير 1398   09:23:50